Jak obnovit Vaší bujnou kštici?

Trápí Vás vypadávání a řídnutí vlasů? Mate slabé a matné vlasy? Tak patříte mezi 50% populace na celém světě. A protože i já patřím mezi zmíněných 50%, začala jsem se o tuto problematiku zajímat a mám pro Vás skvělé řešení, které se jmenuje NIOXIN.

Nioxin je na trhu téměř 30let a zabývá se pokožkou hlavy. Já ho přitom objevila teprve nedávno. V USA už ho zná téměř každý a ne náhodou byl již 14x po sobě oceněn za svou kvalitu.

Nabízí 6 systému navržených na míru

Můžete si o něm přečíst, že dokáže zmírnit padání vlasů v důsledku lámavosti, že navrací objem a pružnost, posiluje texturu vlasu, zvyšuje jejich odolnost proti poškození, očišťuje pokožku a zanesené folikuly a mnoho dalšího. Zní to až zázračně a proto jsem se rozhodla touto řadou produktů zabývat.

Začala jsem sama na sobě. Nejprve jsem díky vyšetření za pomoci speciální kamery zjistila, jak na tom mé vlasy opravdu jsou a zda je mi vůbec pomoci. Toto můžete vidět při zmíněném vyšetření...


Když jsme zjistila, že není nic ztraceno, přišlo na řadu odborné hloubkové čištění pokožky. Zbytek práce už byl na mě. To znamená každý den omýt vlasy sadou speciálních produktů značky Nioxin. Abych se dočkala vytouženého výsledku, musela jsem vše dodržovat po dobu tří měsíců a to přece není žádný problém. Zde můžete vidět změnu, kterou přinesla tato péče.


Vlasy jsou silnější, tvárnější a mají větší hustotu. Tato značka myslí opravdu na vše a představuje skutečnou revoluci v péči o řídnoucí vlasy. Dokonce nabízí i řadu stylingových produktů pro jemné vlasy, díky kterým dosáhnete vytouženého objemu.

Nestyďte se a udělejte si u nás také termín ještě dnes. Můžete se těšit na bezplatnou konzultaci, vyšetření speciální kamerou a řešení na míru. Vše zabere maximálně 30 minut Vašeho času.

Těším se na Vás.


Martina

Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků